Міжнародне свято сучасного грумінгу!

#STMNTSUMMIT був схожий на зустріч найкрутішої сім'ї! Цей міжнародний захід, що проходив одночасно у двох містах світу - Гамбурзі та Лос-Анджелесі - став першим для продуктів догляду STMNT; він був створений в режимі реального часу, щоб об'єднати міжнародну команду творців і більш широку спільноту STMNT через поєднання іммерсивних живих сесій і контенту Look & Learn.

Спираючись на знання та майстерність піонерів сучасного барберінгу, що підтримуються провідними викладачами в цій галузі – Бернхардом Кельблем, керівником відділу Міжнародної освіти, та Міссі Крокарт, директором відділу освіти в США, – STMNT Education займає провідне місце у професійному навчанні барберів та перукарів по всьому світу.

Під час заходу глобальні творці STMNT – Юліус Арріола AKA Юліус Квезар, Софі Пок AKA Стейголд та Мігель Гут'єррес AKA Номад Барбер – зібралися разом, щоб продемонструвати вам нові способи заявити про себе.

 

Демонструючи справжній артистизм на сцені під час презентацій Look & Learn, це талановите тріо ділилося своїми затребуваними освітніми знаннями та інсайдерськими порадами та хитрощами, демонструючи новітні техніки стрижки на живих моделях та поради щодо продукції – все це записувалося для вашої зручності під час перегляду.

STMNT виходить за межі продукту. Це стиль життя.

Разом із навчальною програмою, насолоджуйтесь мотивуючим закадровим контентом і ексклюзивним поглядом на прогнози трендів STMNT на 2022 рік - і якщо цього недостатньо, вийдіть за межі продукту та дізнайтесь про актуальний стиль життя від запрошених спікерів, що надихають, щоб повністю завершити цілісний освітній досвід.

 

Повністю занурившись у все, що може запропонувати #STMNTSUMMIT, ви матимете унікальні знання у цій галузі та глибоке розуміння продуктів для грумінгу STMNT, а головне – впевненість та вміння #MAKEYOURSTMNT у своїй повсякденній роботі.

Отже, чи готові ви приєднатися до цієї міжнародної спільноти людей, лідерів суспільної думки, і дізнатися, як серйозно підвищити свій рівень? Запис вебінару STMNT Look & Learn тепер доступний для вашої можливості глибокого занурення у створення повного образу - від А до Я!

Зв’яжіться зі спільнотою та перегляньте контент сесії у прямому ефірі через @STMNTGROOMING в Instagram – просто прокрутіть основні моменти історії, збережені у верхній частині сторінки!

НАДИХАЙТЕСЯ ТРЬОМА РІЗНОМАНІТНИМИ ОБРАЗАМИ, КОЖЕН З ЯКИХ СТВОРЕНИЙ МІДНАРОДНИМИ ТВОРЦЯМИ, ЩОБ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ ДО ЇХ УНІКАЛЬНОГО ТАЛАНТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ДЕТАЛЕЙ ПРОДУКТУ, ТЕКСТУРИ ТА АСПЕКТІВ СТИЛЮ ЖИТТЯ, ЩО ПОКЛИКАНІ МОТИВУВАТИ.

Miguel‘s Look:

#TexturedFringe

Вибір продукту:

Фінальний Образ

Julius‘ Look:

#TheShullet

Вибір продукту:

Фінальний Образ

Sofie‘s Look:

#ShadowBrushback

Вибір продукту:

Фінальний Образ