Skip to Content

МЕНШЕ СЛІВ - БІЛЬШЕ ДІЛА

Ви вже самі робите те, чому навчаєте. Тепер настав час встановити послідовний та професійний підхід при описі вашого повсякденного ремесла. Цей глосарій покращить ваш словниковий запас та розширить загальний досвід завдяки вичерпному списку термінології перукарського мистецтва від А до Я.

A

ДУЖЕ ТЕКСТУРОВАНЕ ВОЛОССЯ ВІД ПРИРОДИ – СТВОРЕННЯ БЕЗДОГАННОЇ ФОРМИ.

Афро-карибський стиль зачіски помітно виділяється серед інших – для його формування потрібні професійні навички та безліч технік. Виконувати стрижку афро – це все одно, що створювати твір мистецтва у форматі 3D. Зберегти баланс надзвичайно важливо, як і розуміння ваги та густини волосся. Класична кругла стрижка Афро еволюціонувала під час хіпі-руху Flower Power.

B

ЕКСПЕРТИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДВА РІЗНИХ ТИПИ ЛЕЗ ДЛЯ СТВОРЕННЯ М’ЯКОГО ТА ПОСТУПОВОГО ФЕЙДУ.

#nofilter: це техніка, натхненна інтенсивним використанням фільтрів у Facebook та Instagram. Для того, щоб досягти розмитого ефекту фільтру, кваліфіковані перукарі розробили це специфічне мистецтво, використовуючи два різні інструменти для стрижки, щоб створити розмитий перехід під час стрижки фейд. Головне – використовувати ріжучі леза, які різняться за кутом зрізу, а також за розміром. Відхилення створює безшовний перехід.

СПОСІБ СТВОРЕННЯ ЗАЧІСКИ ЗА ДОПОМОГОЮ МАШИНКИ ДЛЯ СТРИЖКИ ВОЛОССЯ.

Стрижка, натхненна відродженням зачісок, створених за допомогою машинки та ідеєю «зроби сам», щоб спробувати відтворити їх вдома. Яскравий спосіб підкреслити свою індивідуальність. Порада експерта: Створіть добре збалансовану основу. Укоротіть волосся більше з боків і залишіть трохи довшим зверху. Тримайте ділянки по боках на зоною скронь. Виконуйте стрижку під кутом 90 °, щоб вигідно підкреслити риси обличчя і зберегти маскулінність стрижки. Використовуйте професійний тример, щоб сформувати контур стрижки. На створення стрижки може надихати спосіб DIY, але її має виконувати професіонал.

C

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ВИКОНАННЯ СУЧАСНИХ ОБРАЗІВ. ДОЗВОЛЯЄ ЗМІНЮВАТИ ДОВЖИНУ І НАЛАШТУВАННЯ ЛЕЗ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ СТРИЖКИ ВОЛОССЯ.

Основний інструмент у наборі інструментів кожного перукаря. Вперше він був розроблений Лео Уолом у 1920 році, а зараз на ринку представлений величезний вибір машинок для стрижки. Ваш особистий смак та уподобання впливає на ваш вибір машинок для стрижки. Будь то проста модель або вузькоспеціалізована, с кабелем або без, металева або шкіряна – вибір залежить від вас.

D

Основою багатьох класичних зачісок в значній мірі є чітке визначення ліній та контурів у своєму дизайні. Наприклад, класичні стрижки з клиноподібним фейдом створюють чіткість в області потилиці для чіткого завершення образу.

E

ХОЧА ІСНУЄ ТРЕНД РОБИТИ ДУЖЕ ЧІТКИЙ ПРОДІЛ У ЗАЧІСЦІ, ОСТАННІМ ЧАСОМ СТАЄ ДЕДАЛІ ПОПУЛЯРНІШИМ ТРЕНД НА «ВІЛЬНИЙ ПРОДІЛ».

Ця техніка гарантує, що людина, що має стрижку, не повинна прив'язуватися до одного варіанту проділу, і може дозволити своїм волоссю спокійно спадати на будь-яку сторону.

F

ФЕЙД СТАЄ ДЕДАЛІ ПОПУЛЯРНІШИМ. ЦЕ ОБОВ’ЯЗКОВА ТЕХНІКА В СУЧАСНОМУ СВІТІ ЧОЛОВІЧОГО ГРУМІНГУ.

Ключ до створення стрижки фейд – це плавно градуйована лінія, яка встановлюється на індивідуальній висоті. Фейд має багато варіацій і є основним прийомом, який потрібно мати серед своїх навичок. При виконанні цього прийому можна використовувати також низький фейд, високий фейд, скін-фейд, фейд бритвою (за допомогою леза для створення чіткості) та фейд для кучерявого волосся. Основна лінія може відповідати формі голови або бути горизонтальною. Опануйте стрижку фейд, і ви станете експертом у точних стрижках.

СТВОРІТЬ ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ У СТРИЖЦІ КЛІЄНТА, ІНДИВІДУАЛЬНУ ДЕТАЛЬ, ЯКА БУДЕ ПРИВЕРТАТИ УВАГУ

Прагніть створити привабливий фініш та переконайтеся, що ваш клієнт може відправлятися одразу на фотосесію після візиту до вашого салону. Підкресліть крайні лінії, додайте додаткових деталей бороді, бровам або потилиці – створіть особливу зону уваги. За допомогою смартфона переглядайте через об’єктив, збільшуючи та зменшуючи фокус, щоб знайти центральний елемент.

G

КЛЮЧ ДО УСІХ ТЕХНІК СТРИЖКИ ФЕЙД ТА ФІЛІРУВАННЯ – ДУЖЕ ТОЧНА ТЕХНІКА СТРИЖКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄМУ.

Ключова техніка створення доглянутих стрижок на основі точності, дисципліни та характеру. Градація в цьому випадку використовується для створення переходу від короткого волосся по периметру, повільно нарощуючи об’єм і довжину, працюючи у напрямку вгору. Неперевершена техніка, якою можна оволодіти, щоб стати найкращим у своєму ремеслі. Точність та структурований підхід допоможуть створити результати, які залишать клієнтів у захваті.

H

ЛІНІЯ, ЩО ПРОХОДИТЬ ВІД ОДНІЄЇ ЛОБНОЇ ВИЇМКИ ДО ІНШОЇ НА НАЙШИРШІЙ ЧАСТИНІ ГОЛОВИ.

Правильне положення підковоподібної секції залежить від структури кісток, текстури та густоти волосся та концепції, яку потрібно створити. Ця секція часто використовується в сучасному грумінгу для чоловіків. Зазвичай ця секція знаходиться у найширшій частині голови, що нагадує U-образну форму підкови, області, де капелюх тримається завдяки окружності та ширині голови.

I

НАТХНЕНА СТУДЕНТАМИ УНІВЕРСИТЕТУ ЛІГИ ПЛЮЩА, ЦЯ СТРИЖКА З’ЯВИЛАСЬ У США.

Це тип короткої стрижки, де волосся в передній частині голови досить довге, щоб укласти його за допомогою бокового проділу. Верхня частина і волосся по боках коротко зрізане.

J

Ще одна американська класика - Кучері Джері; перманентна хвиляста зачіска, яка була популярна серед афроамериканців протягом 80-х – початку 90-х. Ця зачіска була винайдена перукарем Джері Реддінгом і надає волоссю глянцевий зовнішній вигляд та створює вільно завиті локони.

K

РАЗОМ ІЗ ПРОДУКТАМИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ STMNT, КОЖНОМУ ПЕРУКАРЕВІ НЕОБХІДНИЙ НАБІР ОСНОВНИХ ІНСТРУМЕНТІВ.

Чудовий набір машинок для стрижки з різними запобіжниками, доповнений гребінцями різної ширини та якісними ножицями, оскільки деякі стрижки необхідно виконувати ножицями над гребінцем.

L

НАДЗВИЧАЙНО ТОЧНИЙ СПОСІБ ДОПРАЦЮВАТИ ЛІНІЮ РОСТУ ВОЛОССЯ, СПОЧАТКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ТРИМЕРА, А ПОТІМ ЛЕЗА, ЩОБ СТВОРИТИ ІДЕАЛЬНИЙ КРАЙ.

Точний край та чіткі лінії демонструють рівень майстерності та якість роботи. Збалансованість і чіткість по краях підкреслюють цю чудову двовимірну геометрію. Порада експерта: Додайте трохи лаку для волосся STMNT по периметру, потім розітріть трохи тальку в долонях, занурте в нього тример перш ніж окантовувати чіткі контури. Білий порошок створює додатковий контраст, який виглядає надзвичайно. Ось так створюються найточніші контури, які тільки можна собі уявити.

У СУЧАСНОМУ СВІТІ ЧОЛОВІЧОГО ГРУМІНГУ НЕ ВСЕ ПОВ’ЯЗАНО ЗІ СТРИЖКОЮ ФЕЙД. СЬОГОДНІ ПЕРУКАРЕВІ НЕОБХІДНИЙ ВЕСЬ СПЕКТР ТЕХНІК ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЧОЛОВІЧИХ УКЛАДОК НА ДОВГОМУ ВОЛОССІ.

Вміння стригти, робити укладку та доглядати за довгим волоссям може багато в чому допомогти. Це стосується і довгої бороди. Навіть основні навички сушіння феном можна вдосконалити під час роботи з довгим волоссям. Порада експерта: Техніка квадратного нашарування ідеально підходить для досягнення сучасного та трендового зовнішнього вигляду довгого волосся.

M

Стрижку маллет, що відома, як «ділова спереду, вечірка ззаду», носили безліч артистів. Протягом останніх років вона знову стала популярною. Сьогодні в класичній укладці перукарі поєднують стрижку маллет та бічний фейд.

N

НАЙКРАЩЕ ПОЄДНАННЯ БАРБЕРІНГУ ТА ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА – ДРАЙВЕР БРЕНДУ STMNT

Опис еволюції перукарського мистецтва. У Nu Skool ремесло та перукарське мистецтво поєднуються з традиційними стрижками з барбершопів. Класичні укладки поєднуються із вдосконаленими стрижками, щоб задовольнити потреби сучасного чоловічого грумінгу. Образи створюються з використанням різноманітних інструментів та продуктів, з розумінням перукарського мистецтва, яке дає результати, щоб по-справжньому заявити про свою індивідуальність.

O

ВИЗНАЧЕННЯ КЛАСИЧНОГО БАРБЕРІНГУ, НАТХНЕННОГО ЗАЧІСКАМИ В ПЕРІОД З 1920-Х – 1950-Х РОКІВ

Це часи, коли перукарня була центром громади в місті. На створення форм та проявів надихали 1920-і - 1950-і роки, коли стрижка говорила про дохід або статус. Банкір та звичайний працівник мали різні зачіски – чим вищий статус, тим довшим було волосся з боків, адже вони могли собі дозволити відвідувати свого перукаря кожного тижня для стрижки та гоління. Сьогодні Old School просто в моді – носити костюм-трійку зі стрижкою фейд з бритвою абсолютно в моді.

P

ЛІНІЯ НА ГОЛОВІ ЗРОБЛЕНА ЗА ДОПОМОГОЮ ГРЕБІНЦЯ ДЛЯ РОЗДІЛЕННЯ ВОЛОССЯ

Виконання проділу – це основна навичка, якою потрібно оволодіти, адже точний шаблон секціонування волосся є ключовим для виведення технічної, індивідуальної стрижки. Традиційно волосся зачісується назад для гладкого образу або зачісується поверх фінішу. В останні роки стало популярним створювати центральний елемент, створюючи поголений проділ. Проділи різняться за довжиною, кутом і шириною. Завжди зберігайте точність проділу.

Q

ЗАЧІСКА КВІФФ БУЛА РЕАКЦІЄЮ НА ЧОЛОВІЧІ СУВОРІ КОРОТКІ СТРИЖКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ.

Це зачіска, що поєднує в собі помпадур та стрижку «під іжачок» 1950-х, та інколи ірокез.

R

ЛЕЗО – ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ СТАЙЛІНГУ, ЯКИЙ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ, ЯК ДОПОВНЕННЯ ДО ТРАДИЦІЙНОЇ СТРИЖКИ НОЖИЦЯМИ

Стрижка лезом використовується для створення більш легкого та яскравого образу. Вся справа в створенні дуже легких секцій волосся, які практично будуть плавати. Це створює рок-н-рольний та крутий тип образу, що справляє враження безтурботності.

S

МЕТОД ЧОЛОВІЧОГО ГРУМІНГУ, ЯКИЙ СТАВ КЛАСИКОЮ. ЦЕ НЕ СТРИЖКА САМА ПО СОБІ, А СПОСІБ УКЛАДКИ ВОЛОССЯ.

Необхідна помада для волосся з сильною фіксацією, щоб зафіксувати волосся ззаду подалі від обличчя, але цей образ можна створити незалежно від довжини волосся.

T

В ТОЙ ЧАС, ЯК СТРИЖКА ТРИМЕРОМ ПЕРУКАРЯМ ДОБРЕ ВІДОМА, ВИКОРИСТАННЯ ТРИМЕРУ У ТЕРМІНОЛОГІЇ БАРБЕРІВ МОЖЕ ДОДАТКОВО ОЗНАЧАТИ ОНОВЛЕННЯ БІЧНОГО ФЕЙДУ.

Волосся, що підстрижене градієнтом максимально до шкіри голови, відростає дуже швидко. На інших стрижках, таких як помпадур, регулярно підстригається лише верх.

U

ЦЯ СТРИЖКА БУЛА ПОПУЛЯРНА З 1910-Х РОКІВ І ВСЕ ЩЕ НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ.

Цей образ відомий своїм сильним роз'єднанням між значно довшим волоссям на верхівці та дуже короткими боками, без жодного градієнту.

V

Цей термін відноситься до певної форми, що створюється навколо потилиці - природні або квадратні контури лінії росту волосся замінюються на V-подібну форму. Цей стиль іноді поєднують зі стрижкою в стилі «Ліга Плюща».

W

ВЖЕ СУДЯЧИ З НАЗВИ, ЦЕ ЧАСТИНА СТРИЖКИ, ЩО МАЄ НАЙБІЛЬШУ ВАГУ.

Багаточисленні шари можуть покрити цю ділянку, або якщо шарів немає, волосся стрижеться, щоб падати поверх себе. Вага створюється в цій конкретній області. При класичному барберінгу іноді вагова лінія залишається на маківці.

Z

Зеро фейд – одна з найкоротших можливих стрижок. Волосся стрижуть до мінімально можливої довжини. Зазвичай все ще залишається невелика довжина, тому це не зовсім чисто виголений образ. На відміну від скін-фейду, ця зачіска залишає помітну щетину.

#MAKEYOURSTMNT
НАВЧАННЯ