ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ СТАНДАРТІВ ЧОЛОВІЧОГО ГРУМІНГУ

Завдяки знанням і майстерності провідних перукарів, STMNT є унікальним брендом, який виходить за рамки простого продукту, це бренд, що має мету. Колектив, що поважає людей, які мають сміливу та автентичну індивідуальність. Людей, які відстоюють свої переконання. Це спільнота, що цінує майстерність і прагне кращого.

ВИСЛОВІТЬ ВЛАСНУ ПОЗИЦІЮ

Ми є піонерами сучасного барберінгу. Наша місія полягає не тільки в тому, щоб вносити свій вклад, але й в тому, щоб переосмислити стандарти чоловічого грумінгу. Ми поважаємо людей, що сміливо та неповторно заявляють про себе. Ми створюємо спільноту ініціаторів та натхненників, які впливають на нашу індустрію, людей, які відстоюють свої переконання. Завдяки підходу на основі співпраці, ми створили бренд, що представляє собою набагато більше, ніж просто продукти. Це бренд з призначенням.

Як креативники та новатори, ми об’єдналися, щоб створити кожен наш продукт з нуля. Ми все вкладаємо в це. Наше натхнення. Наші знання. Нашу пристрасть. Ми розширили межі та розробили виняткові формули. Ми тестували їх, поки вони не перевершили наші очікування. Результат: три окремі колекції продуктів для стайлінгу, а також лінія продуктів для догляду, що складається з 5 продуктів.

Ми вклали частинку власної індивідуальності в кожний аспект продукту. Ми розробили бренд, що яскраво та впевнено виділяється серед інших. Бренд гарантований нашими іменами та репутацією.

Так ми заявляємо про себе.

You need to accept cookies to play this video

НОВЕ МОВЛЕННЯ

Колектив співавторів, що заснували бренд STMNT: Юліус Арріола, також відомий, як ЮЛІУС КВЕЗАР (@JULIUSCAESAR), Софі Пок, вона ж СТЕЙГОЛД (@STAYGOLD31) та Мігель Гутьєррес під псевдонімом НОМАД БАРБЕР (@NOMADBARBER). 
Барбери за своєю професією та творці по природі, ця команда новаторів знає сферу перукарської діяльності зсередини та зовні. І, коли ви цим займаєтесь, ви помічаєте деякі речі. Речі, які можна покращити. Який сенс просто монотонно рухатись кожного дня, якщо ви можете бути на крок попереду?
Тому вони об’єднали зусилля, щоб створити дещо нове та краще. STMNT – це унікальний бренд з призначенням. Сучасний барберський бренд, що сколихнув світ та говорить сам за себе. 

ГРУМІНГ MUST-HAVE БРЕНД ДЛЯ БАРБЕРШОПІВ ТА САЛОНІВ КРАСИ

Барберінг, грумінг, перукарське мистецтво… як би ви її не називали, ця індустрія переповнена творчістю, і це залишиться, як є. Сучасний чоловічий грумінг виходить за рамки стандартного «догляду» або трьох різних помад для волосся. «Зробити зачіску» - це улюблена справа. Гарно виглядати - ось ваша прерогатива. Це про те, щоб жити своїм життям і мати вибір миттєво стати тим, ким ти хочеш бути.

За останні пару років барберінг та перукарське мистецтво об’єдналися, вони переплітаються між собою і стали набагато більше «єдиним цілим». Основні цінності барберінгу все ще існують. Традиції, вміння. Але чоловічий грумінг сам по собі був переосмислений, ці класичні кодекси «мужності» піддалися сумнівам. Хто сказав, що градієнт, куіфс та філірування були тільки для чоловіків? Ініціатори та натхненники вже наробили галасу, і він стає дедалі голоснішим.

На сучасний барберінг впливає стиль життя, він витончений та не має статі. Це повноцінний спектр послуг з унікальним стилем. Загальний досвід перейшов від салону до повсякденного життя.

Свідомі люди обирають бренди, які відображають їх особистість і професіоналів, яким вони довіряють. Вони шукають високоефективні продукти, які вписуються в їх спосіб життя. Продукти, які гарно виглядають. Добре пахнуть. Мають стильний дизайн. Дизайн, що говорить сам за себе.

  • ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ПРОДУКТАМИ
  • ЗНАЙОМТЕСЬ З АВТОРАМИ
#MAKEYOURSTMNT
НАВЧАННЯ