ТАК МИ ЗАЯВЛЯЄМО ПРО СЕБЕ

 

Це історія про те, як три особистості відстоюють те, у що вірять, та об’єднують зусилля, щоб створити дещо справді унікальне.

 

Зустрічайте піонерів сучасного барберінгу, колектив засновників бренду STMNT: Юліус Арріола відомий як Юліус Квезар, Софі Пок відома як Стейголд та Мігель Гутьєррес відомий як Номад Барбер.

ТАК МИ ЗАЯВЛЯЄМО ПРО СЕБЕ

 

Це історія про те, як три особистості відстоюють те, у що вірять, та об’єднують зусилля, щоб створити дещо справді унікальне.

 

Зустрічайте піонерів сучасного барберінгу, колектив засновників бренду STMNT: Юліус Арріола відомий як Юліус Квезар, Софі Пок відома як Стейголд та Мігель Гутьєррес відомий як Номад Барбер.

JULIUS CVESAR

@JULIUSCAESAR
«ЗНАЙТИ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ – ЦЕ ДУЖЕ КРУТО. ЦЕ МАЄ БУТИ ЩОСЬ, ЩО ЙДЕ ВІД САМОГО СЕРЦЯ. БУДЬТЕ СОБОЮ. ПІДКРЕСЛЮЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ. ДЕМОНСТРУЙТЕ ГЕНІАЛЬНІСТЬ.» 

ДЕМОНСТРУЙТЕ ВЕЛИЧ

 

«У СВІТІ ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА ТА СОЦМЕРЕЖ Я ВІДОМИЙ, ЯК ЮЛІУС КВЕЗАР. Я ПОЧАВ СТРИГТИ ВОЛОССЯ, КОЛИ ЩЕ БУВ ПІДЛІТКОМ. Я РОДОМ ІЗ ЗАТОКИ БІЛЯ САН-ФРАНЦИСКО, ОДНАК ПІЗНІШЕ Я ОПИНИВСЯ У ЛОС-АНДЖЕЛЕСІ, ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВИРІШИВ ПРАЦЮВАТИ ЗА СПИНКОЮ КРІСЛА. Я ВИКЛАДАЧ, А ТАКОЖ МАЙСТЕР НА МІЖНАРОДНІЙ ПЛАТФОРМІ. ЗАВДЯК СВОЇЙ РОБОТІ Я ПОДОРОЖУВАВ ПО УСЬОМУ СВІТУ, ВІД ЯПОНІЇ ДО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ (ТА УСЮДИ МІЖ НИМИ!)

Я ПОЧАВ СТРИГТИ ВОЛОССЯ НЕ ТОМУ, ЩО ХОТІВ, А ТОМУ ЩО МУСИВ! Я ЗНАЮ ЦЕ ВІДЧУТТЯ, КОЛИ ТИ ПОЧИНАЄШ З МАЛОГО, І Я ВИКОРИСТАВ УСЮ СВОЮ ПРИСТРАСТЬ ДО БАРБЕРІНГУ, ЯКА ДОПОМАГАЛА МЕНІ ЙТИ СВОЇМ ШЛЯХОМ УВЕСЬ ЧАС. МОЄ БАЖАННЯ – БЕЗПЕРЕРВНО ВТІЛЮВАТИ ІННОВАЦІЇ У ЦЮ ІНДУТРІЮ – НЕВПИННЕ ТА НЕПОХИТНЕ. Я ТУТ, ЩОБ ДІЛИТИСЯ СВОЇМ БАЧЕННЯМ ЗІ СВІТОМ, ОСКІЛЬКИ Я РЕТРАНСЛЮЮ СВОЮ ЛЮБОВ ДО МИСТЕЦТВА ТА МОДИ ДО ПЕРУКАРСЬКОЇ СПРАВИ.»

 

- Julius Cvesar

STAYGOLD

Я ПРАГНУ ВИЙТИ ЗА МЕЖІ ТОГО, ЩО ВІД МЕНЕ ОЧІКУЮТЬ

 

 

«ЛЮДИ ЗНАЮТЬ МЕНЕ, ЯК СТЕЙГОЛД, Я ПЕРУКАР З ЛОС-АНДЖЕЛЕСА І ПРОФЕСІЙНО ПРАЦЮЮ У ЦІЙ СФЕРІ З 20 РОКІВ. Я ВІРЮ, ЩО ТИ ОТРИМУЄШ ВІД ЖИТТЯ ТЕ, ЩО ВКЛАДАЄШ У НЬОГО, ТОМУ Я ПРАГНУ ПОКРАЩУВАТИ СЕБЕ ЩОДНЯ. Я ДІЛЮСЬ СВОЇМ ДОСВІДОМ, ЩОБ ЗРОБИТИ ІНДУСТРІЮ КРАЩОЮ, НІЖ КОЛИ Я ПОЧИНАЛА. МОЯ РІШУЧІСТЬ ПРИВЕЛА МЕНЕ ДО ТОГО, ЧТО Я СТАЛА ВИКЛАДАЧЕМ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ. Я СЕРЙОЗНО СТАВЛЮСЬ ДО ВИКЛАДАННЯ І НАДИХАЮ ІНШИХ СТИЛІСТІВ ТА БАРБЕРІВ – ЦЕ ТЕ, ЩО МЕНЕ РУХАЄ ВПЕРЕД! СТРИЖКА ВОЛОССЯ – ЦЕ СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДЬМИ. ЦЕ ОЗНАЧАЄ НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ПРОЦЕС УКОРОЧЕННЯ ВОЛОССЯ. ЦЕ БІЛЬШЕ ЕМОЦІЇ, ЯКИМИ МИ ДІЛИМОСЯ З ЛЮДЬМИ, З ЯКИМИ СПІЛКУЄМОСЯ. ЖИТТЯ - ЦЕ ТЕ, ЩО ВИ РОБИТЕ, ВИ САМІ ФОРМУЄТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ.»

 

- Staygold

@staygold31
У ТАКІЙ ВІЛЬНІЙ ФОРМІ МИСТЕЦТВА, ЯК БАРБЕРІНГ Є ДУЖЕ БАГАТО РЕЧЕЙ, ЯКІ МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ. ЦЕ ДОПОМОГЛО МЕНІ ВИРОСТИ У БАГАТЬОХ СФЕРАХ, ОСКІЛЬКИ Я СПІЛКУЮСЯ ІЗ РІЗНИМИ ЛЮДЬМИ ТА ОТРИМУЮ НАТХНЕННЯ З РІЗНИХ КУТОЧКІВ СВІТУ.»

NOMAD BARBER

@NOMADBARBER
«ПОДОРОЖІ СВІТОМ НАДИХАЮТЬ МЕНЕ ТА МОЄ РЕМЕСЛО. НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ НЕВІДОМИМ, І НЕХАЙ ПОДОРОЖІ СТАНУТЬ ЧАСТИНОЮ ВАС.»

ПОДОРОЖІ НАДИХАЮТЬ МЕНЕ ТА МОЄ РЕМЕСЛО

 

 

"Я РОДОМ З ЛІВЕРПУЛЯ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, У ПРОФЕСІЙНИХ КОЛАХ МЕНЕ ЗНАЮТЬ ПІД ПСЕВДОНІМОМ НОМАД БАРБЕР . Я ЗАЙМАЮСЯ ПЕРУКАРСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ З ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ, АЛЕ Я, БЕЗУМОВНО, СТАВ БІЛЬШ ПОМІТНИМ У ЦІЙ ГАЛУЗІ, КОЛИ ВИРІШИВ ПОДОРОЖУВАТИ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ТА ЗАДОКУМЕНТУВАТИ ПЕРУКАРСЬКУ СПРАВУ. Я ЗРОЗУМІВ, ЩО ІНФОРМАЦІЇ ПРО МІЖНАРОДНЕ ПЕРУКАРСЬКЕ МИСТЕЦТВО НЕБАГАТО, ОСОБЛИВО З ТАКИХ КРАЇН, ЯК ІНДІЯ, НЕПАЛ АБО КИТАЙ. Я ПОБАЧИВ РЕАЛЬНУ МОЖЛИВІСТЬ ПОЄДНАТИ СВОЄ ЗАХОПЛЕННЯ ПОДОРОЖАМИ ТА ФОТОГРАФІЄЮ ЗІ СВОЄЮ ЛЮБОВ’Ю ДО ЛЮДЕЙ ТА БАРБЕРІНГОМ. МАТИ МОЖЛИВІСТЬ ВІДВІДАТИ СТІЛЬКИ КРАЇН І ЗУСТРІТИ СТІЛЬКИ ПЕРУКАРІВ – ЦЕ ДИВОВИЖНО. Я ЗДОБУВ БАГАТО ЗНАНЬ ПІД ЧАС ПОДОРОЖЕЙ, ЯК ДЛЯ СЕБЕ ОСОБИСТО, ТАК І ДЛЯ СВОЄЇ ПРОФЕСІЇ. СИМВОЛІЧНА СТОРОНА ПРОЦЕСУ СТРИЖКИ ВОЛОССЯ ЗАЧАРОВУЄ – ВІД ПЕРШОЇ СТРИЖКИ НЕМОВЛЯТИ «НА ПОВНИЙ МІСЯЦЬ» В КИТАЇ, ДО ЗНАЧЕННЯ, ЯКЕ МАЄ ВОЛОССЯ ДЛЯ АФРИКАНСЬКОГО НАРОДУ МАСАЇ. ПОДОРОЖІ СТАЛИ ВЕЛИКИМ НАТХНЕННЯМ ДЛЯ МЕНЕ, МОГО РЕМЕСЛА ТА БАРБЕРШОПІВ У ЛОНДОНІ ТА БЕРЛІНІ ".

 

- Nomad Barber